2022
II
06
niedz.
16:00

Muzyczne bajanie dla dzieci (4-8 lat)

Kilka ulic za Waszym przedszkolem jest las. A w samym środku tego lasu, za kolczastymi krzakami malin ukryta jest wielka słoneczna polana. Niełatwo ją znaleźć, ale jeśli ma się szczęście, czasami się udaje. Trzeba skręcić w lewo za starym dębem, pójść trzynaście kroków prosto, minąć dwa czarne kamienie, a tam już pewna gadatliwa sójka pokaże Wam dalszą drogę.

Zabierzemy Was w literacko-muzyczną podróż do leśnego świata Jasia Lisa.

Przygody Jasia Lisa, napisane przez Malinę Prześlugę, przeczyta dla najmłodszych aktor Radek Elis. Muzykę na żywo do opowieści tworzyć będzie Małgorzata Marciniak, a oprawę graficzną zapewni Jagoda Szymkowiak.

Serdecznie zapraszamy 6 lutego o godzinie 16:00 do sali koncertowej Pałacu Jankowice. Wydarzenie dedykowane jest dzieciom w wieku 4-8 lat.

Jaś Lis został wydany przez Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami w ramach projektu Uczmy się razem żyć!, współfinansowanego ze środków PFRON, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 24. stycznia 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl