2019
XII
15
niedz.
15:00

Muzyka filmowa na fortepian solo

W połowie grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, odbędziemy muzyczną podróż po świecie filmu. Solo, na fortepianie wystąpi Sławomir Sikora, który swoją grą i opowieściami ubarwi nam niedzielne popołudnie.

To wybitny pianista, kompozytor, pedagog, absolwent  Akademii Muzycznej w Poznaniu. Koncertuje w Polsce i za granicą. Od wielu lat organizuje autorskie koncerty, recitale oraz szeroko rozumiane wydarzenia muzyczne. Akompaniuje śpiewakom operowym, klasycznym oraz rozrywkowym. Szerokim doświadczeniem muzycznym i pedagogicznym dzieli się z kolejnymi pokoleniami udzielając lekcji gry na fortepianie, akordeonie oraz dając lekcje śpiewu estradowego.

Usłyszmy najpiękniejsze melodie polskiego i światowego kina: „07 złogś się”, „Trędowata”, „Noce i dnie”, „Lalka”, „Rodzina Połanieckich”, „La La Land” czy „Śniadanie u Tiffaniego”.


Darmowe wejściówki będą dostępne od 2 grudnia 2019 w godzinach otwarcia pałacu. Regulamin dystrybucji wejściówek oraz szczegółowe informacje dostępne są w biurze pałacu, na stronie: www.palacjankowice.pl oraz pod numerem telefonu: 61 10 10 400.