2023
VIII
24
czw.
09:00

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne: Konferencja MusicON

I Konferencja muzyczna MusicON

Tworzysz wydarzenia muzyczne? Pałac Jankowice i Gmina Tarnowo Podgórne mają zaszczyt zaprosić na I Konferencję Muzyczną MusicOn, która odbędzie się 24 sierpnia 2023 r. w Pałacu Jankowice (ul. Ogrodowej 2 w Jankowicach) w godz. 10:00 – 15:30
Ideą MusicOn – jest stworzenie miejsca do dyskusji o muzyce tworzonej współcześnie, jej wartości i obecności w kulturze. Wartości muzyki, której często nie da się oszacować, a która niezmiennie wzbogaca kulturę codziennego życia pomimo zmian i tępa z jakim kręci się nasza cywilizacja.
Twórcy wydarzenia zapraszają wszystkie osoby, które są zainteresowane procesem tworzenia eventów i wydarzeń muzycznych, zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę w instytucjach kultury, jak i profesjonalistów już realizujących swoją kulturalną pasję.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona!

Zgłoś się już dziś na:
www.ofptarnowopodgorne.pl/musicon

O czym będziemy rozmawiać?
Ewolucja muzyki w erze cyfrowej: nowe dźwięki, nowe media, nowe możliwości
Czy i jak robić festiwale?
Muzyka jako narzędzie inspiracji, twórczości i edukacji: Wyzwania i perspektywy dla ośrodków kultury, nauczycieli muzyki i wokalistów
Poznaj naszych prelegentów i prowadzących, z którymi będziecie mogli porozmawiać podczas wydarzenia w Pałacu Jankowice. Do zobaczenia w Pałacu Jankowice. Wydarzenie odbywa się w ramach III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne.