2023
VIII
26
sob.
17:00

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne – konkurs

Długo wyczekiwane wydarzenie muzyczne w Gminie Tarnowo Podgórne zbliża się wielkimi krokami! Już od 24 do 27 sierpnia Pałac Jankowice stanie się gminną stolicą muzyki, a wszystko za sprawą III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne 2023. To niezwykła okazja dla utalentowanych wokalistów, aby zaprezentować swoje umiejętności w wyjątkowym miejscu przed szeroką publicznością i walczyć o prestiżowe nagrody.

W tym roku festiwal przenosi nas w magiczne światy dwóch niezapomnianych artystów – Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. To właśnie ich utwory w zupełnie nowych aranżacjach będą wybrzmiewać po najskrytszych zakamarkach Pałacu Jankowice, tworząc niezwykłą atmosferę pełną nostalgii i wzruszeń. Przygotujcie się na wspaniałą podróż przez najpiękniejsze piosenki tych wyjątkowych artystów, które do dzisiaj pozostają w sercach wielu fanów. Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 sierpnia w sali koncertowej Pałacu, a po nich poznamy finałową dziesiątkę, która wystąpi podczas gali finałowej 27 sierpnia o godz 17.00.

Nasz Festiwal to nie tylko konkurs! Podczas czterodniowego święta uczestnicy wezmą udział w indywidualnych warsztatach wokalnych prowadzonych przez Janusza Szroma – wybitnego wokalisty jazzowego, wielokrotnego Jazzowego Wokalisty Roku według plebiscytu miesięcznika JAZZ FORUM, kompozytora i aranżera. Będzie to niezwykła okazja do nauki i rozwoju swojego „muzycznego ja”.