2023
XII
31
niedz.
14:00

Pałacowy Koncert Sylwestrowy [brak miejsc]

Wszystko wskazuje na to, że ostatnie tegoroczne wydarzenie w Pałacu Jankowice odbędzie się w atmosferze śpiewu, radości i pełnej pozytywnej energii. Sylwestrowe popołudnie będzie wyjątkowe, ponieważ spędzimy je w towarzystwie niezwykłego duetu wokalno-instrumentalnego – Aleksandry Zabłockiej i Piotra Kubiaka. Tradycyjnie 31. grudnia o godz. 15:00 zapraszamy na niezapomniany koncert sylwestrowy, który pozwoli naszym gościom powitać Nowy Rok w rytmie muzyki, tańca i znakomitej zabawy.

Aleksandra Zabłocka, utalentowana wokalistka pochodząca z Wielkopolski, jest związana ze sceną już od najmłodszych lat. Jej bogate i różnorodne doświadczenia muzyczne sprawiły, że odnajduje się na wszystkich scenach, zarówno tych małych, jak i dużych. Występowała w Kabarecie pod Egidą, gdzie miała okazję wykazać się w repertuarze kabaretowym i poezji śpiewanej. Oprócz solowego śpiewania, w którym prezentuje także własne utwory, ma na swoim koncie liczne występy u boku znanych polskich artystów, takich jak Andrzej Krzywy, Robert Rozmus, Rudi Schuberth, Joanna Liszowska, Robert Janowski i wielu innych. Aleksandra doskonale czuje się również w muzycznych programach rodzajowych oraz w pracy z dziećmi, będąc na co dzień trenerką wokalną.

Piotr Kubiak, doświadczony pianista, towarzyszył już wielu polskim artystom w ich muzycznych projektach. Najczęściej można go usłyszeć jako akompaniatora Joannie Liszowskiej i Robertowi Rozmusowi, z którymi miał okazję wcześniej gościć w Pałacu Jankowice. Jego umiejętności pianistyczne wzbogacą koncert o piękne aranżacje muzyczne.

W repertuarze koncertu znajdą się największe przeboje Abby, Tiny Turner, Whitney Houston, Blue Café, Glorii Gaynor, Jennifer Lopez i Maryli Rodowicz. Hity karnawałowe, które na pewno skradną serca publiczności.

Nie dajcie się prosić! Zapraszamy 31. grudnia o godz. 15:00 do sali koncertowej Pałacu Jankowice. To będzie niezapomniana okazja do świętowania Nowego Roku w towarzystwie doskonałej muzyki i wspaniałych artystów. Do zobaczenia!

Odbiór bezpłatnych wejściówek w biurze informacyjnym Pałacu Jankowice od 18 grudnia 2023 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl