2021
VI
27
niedz.
18:00

Plenerowy koncert Krzysztofa Iwaneczko | Gala Festiwalu Talentów i Pasji

Finałowa Gala II edycji Festiwalu Talentów i Pasji, która rozpocznie się 27 czerwca o godzinie 17:00, podobnie jak przed rokiem, pozwoli na zaprezentowanie i nagrodzenie laureatów, którzy wzięli udział w naszym niezwykłym wydarzeniu.

Ale tego wieczoru nie tylko talenty i pasje Mieszkańców naszej Gminy będzie można zobaczyć czy usłyszeć. Na plenerowej scenie Pałacu Jankowice wystąpi gwiazda Festiwalu – Krzysztof Iwaneczko, którego koncert rozpocznie się o godzinie 18:00.

Krzysztof Iwaneczko – urodził się  w Przemyślu, gdzie spędził całe dzieciństwo. Ukończył Szkołę Muzyczną im Artura Malawskiego w klasie fortepianu. W 2011 roku zdobył Grand Prix Festiwalu „Wygraj Sukces”; znów rok później Grand Prix Festiwalu School & Jazz. Niedługo po tym rozpoczęła się współpraca wokalisty z Bartoszem Chajdeckim w projekcie koncertowym „Czas Honoru”.

Od 2015 roku artysta rozpoczął działalność koncertową, prezentując autorski program oraz realizował gościnnie projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk, Piotr Kostrzewa. W listopadzie 2018 roku Iwaneczko zaprezentował kolejny autorski projekt koncertowy – „Tryptyk Niepodległa”. Współproducentem koncertu jest Adam Lemańczyk, a do współpracy zaproszono takich artystów jak Kayah i Sławek Uniatowski.

18 stycznia 2019 roku nakładem wytwórni ID MUSIC została wydana debiutancka płyta artysty – „Jestem.”, promowana podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej. Krzysztof Iwaneczko jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej dr hab. Joanny Żółkoś – Zagdańskiej, a od 2019 roku Krzysztof jest wykładowcą w klasie wokalistyki jazzowej w AM w Bydgoszczy. W grudniu ukazała się płyta, którą Krzysztof przygotował wraz ze znakomitym polskim Kompozytorem Krzysztofem Herdzinem.

Do zobaczenia!


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na oba wydarzenia od 17. czerwca 2021 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w koncertach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl.