2023
XI
26
niedz.
16:00

Spotkanie autorskie z Marcinem Kostrzyńskim w Pałacu Jankowice

Miłośnicy przyrody i pasjonaci filmów przyrodniczych mają okazję do wyjątkowego spotkania autorskiego, które odbędzie się 26 listopada o godz. 16.00 w Pałacu Jankowice z dziennikarzem, obserwatorem przyrody, leśnikiem i fotografem – Marcinem Kostrzyńskim. To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy cenią piękno natury i fascynujący świat zwierząt. Marcin Kostrzyński to postać, która łączy w sobie miłość do przyrody, talent filmowca oraz zaangażowanie w ochronę środowiska. Jego historia życia jest niezwykle inspirująca. Wychowany w rodzinie myśliwych, od najmłodszych lat spędzał wiele czasu na łonie natury. Obserwując zwyczaje i zachowania zwierząt, zrozumiał, jak istotne jest ich zachowanie i ochrona. Jako operator filmowy rozpoczął swoją karierę w 1994 roku. Od tego czasu prowadził i tworzył różnorodne programy i segmenty przyrodnicze w programach telewizyjnych, takich jak „Teleranek,” „Jedyneczka” czy „Król zwierząt.” Jednak to jego cykl filmów przyrodniczych „Dzika Polska” przyniósł mu największe sukcesy i wiele prestiżowych nagród, w tym Nagrodę Popularyzatora Nauki, Puchar Prezydenta RP i GRAND PRIX na III Festiwalu Filmów Popularnonaukowych w Sopocie. Obecnie Marcin Kostrzyński publikuje swoje filmy na platformie YouTube, gdzie dostępne są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, jest także stałym uczestnikiem programu „Dzień Dobry TVN.”

To wydarzenie, które z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i wniesie nową perspektywę na naszą relację z naturą i zwierzętami. Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 20. listopada 2023 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl