2020
VIII
29
sob.
15:00

Spotkanie z poezją na tarasie – Andrzej Simon

Z niebywałą przyjemnością zapraszamy na spotkanie z poezją Andrzeja Simona – mieszkańca naszej gminy, który od 2006 roku wydał 11 tomików poezji. Autor tak o sobie pisze: „rocznik 1952, Poznaniak, absolwent Technikum Energetycznego i Politechniki Poznańskiej, mgr inżynier elektryk, harcmistrz, nauczyciel i wychowawca, podróżnik, przewodnik turystyczny, pilot wycieczek, kierowca autobusu”.

Na fortepianie artyście towarzyszył będzie Maciej Kubacki, który chwile refleksji wypełni muzyką. Jest Kapelmistrzem Orkiestry Dętej Stowarzyszenia Muzycznego im.  Antoniego Jerzaka w Mosinie od roku 2010 r. Muzyk, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, nauczyciel muzyki, wicedyrektor SP im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie.

Wstęp wolny.


*W związku z panującą sytuacją, każdy uczestnik wydarzenia będzie zobowiązany wypełnić deklarację stanu zdrowia bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania.

Pobierz PDF: Oświadczenie uczestnika wydarzenia w Pałacu Jankowice

Pobierz PDF: Procedura uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez pałac Jankowice w okresie pandemii COVID-19