2020
II
15
sob.
12:00

Szybcy i śnieżni – seans kinowy dla dzieci (wiek 6+) | *brak wejściówek

Zapraszamy na animację Szybcy i śnieżni w reżyserii: Benoit Godbout, Jean-François Pouliot , François Brisson, która będzie prawdziwą frajdą dla najmłodszych.

Do śniegu, gotowi, start! W wielkim saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden – genialny wynalazca Franki. Liczą się szybkość, spryt i dobra zabawa. Emocje sięgają śnieżnego zenitu, gdy do wyścigu dołącza tajemniczy Zac, a spektakularna maszyna Frankiego nieoczekiwanie rozpada się tuż przed linią mety! Kto wygra finałowy pojedynek i zgarnie złoty puchar? Czy potrzeba zwycięstwa okaże się silniejsza od przyjaźni i jak wiele można poświęcić dla wygranej? Szykuje się dużo śniegu, dużo śmiechu i dużo zabawy. Filmowy debiut Igora „Igo” Walaszka, który użyczył głosu Zacowi i zaśpiewał piosenkę otwierającą! Kanadyjska superprodukcja, która zachwyca humorem, wartką akcją i śnieżną aurą, w kinach już od 31 stycznia!    

Seans odbędzie się w Małym Kinie Społecznościowym w Pałacu Jankowice, którego kameralne przestrzenie mieszczą 30 widzów.

Zapraszamy!


*bezpłatne wejściówki dostępne od 24 stycznia 2020 w godzinach otwarcia pałacu. Regulamin dystrybucji wejściówek oraz szczegółowe informacje dostępne są w biurze pałacu, na stronie: www.palacjankowice.pl oraz pod numerem telefonu: 61 10 10 400.