2023
X
22
niedz.
17:00

VI Targi Senioralne- Mistrz Malicki i Małgorzata

W ramach VI Targów Senioralnych w Pałacu Jankowice, przygotowaliśmy  w tym roku wyjątkowe wydarzenie.

Już 22. października o godzinie 17.00 w Pałacu Jankowice, będziemy mieli okazję delektować się potężnym brzmieniem fortepianu połączonym z romantyczną frazą wiolonczeli. A może czasami odwrotnie? To tajemnica, którą odkryjecie tylko na naszym koncercie.

Mistrz Waldemar Malicki u boku z Małgorzatą Krzyżanowicz przygotowali dla Was perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje, a koncert będzie pełen niespodzianek i dobrego humoru.

Waldemar Malicki to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Laureat trzech Fryderyków, Wiktora, Telekamery i wielu innych prestiżowych nagród. Jest współtwórcą kultowej już „Filharmonii Dowcipu”, gdzie łączy wirtuozerię z dowcipem. Humor, zaskoczenie, brak granic wyobraźni i delikatna pikanteria zmieszana ze swoistą elegancją. Jego koncerty to nie tylko wyjątkowe muzyczne doznania, ale także niezapomniane chwile rozśmieszające publiczność.

Małgorzata Krzyżanowicz, zjawiskowa wiolonczelistka, to artystka o niesamowitym talencie i charyzmie scenicznej. Jej gra na wiolonczeli potrafi poruszyć serca słuchaczy i wzbudzić emocje, które pozostają w pamięci na zawsze.

W programie znajdą się takie utwory jak Carmina Burana, Jazda Walkirii, W grocie Króla Gór, Nessun dorma, filmowe tematy z Forresta Gumpa oraz E.T.. To jednak tylko niektóre z muzycznych wzruszeń, które czekają na naszą Publiczność.

Wydarzenie to nie tylko wyjątkowa okazja na chwilę relaksu i rozrywki, ale także wyraz naszego szacunku i sympatii dla Seniorów.

Zapraszamy serdecznie !

Bezpłatne wejściówki na godz. 17.00 na koncert Waldemara Malickiego do osobistego odebrania w Pałacu Jankowice od 16.10.2023 dla osób 60 +.( pierwszeństwo do bezpłatnych wejściówek mają Seniorzy z Gminy Tarnowo Podgórne )

 

Regulamin wejściówek Waldemar Malicki